سقوط ناگهانی قیمت پارچه لی و مبلی مخمل ترک در ایران

ابریشم. ابریشم یک الیاف طبیعی است که توسط کرم ابریشم، یک حشره، به عنوان ماده ای برای لانه و پیله آنها تولید می شود.
ابریشم به عنوان یک ماده به دلیل درخشش و نرمی آن شناخته شده است. این یک ماده فوق‌العاده بادوام و مستحکم با پارچه‌ای زیبا و براق است. ابریشم برای لباس های رسمی، لوازم جانبی، رختخواب، اثاثه یا لوازم داخلی و غیره استفاده می شود.
بسته به قیمت پارچه مبلی ترک دیجی کالا قیمت انواع مبلمان متفاوت می شود.
اسپندکس. اسپندکس که به نام لیکرا یا الاستین نیز شناخته می شود، یک الیاف مصنوعی است که خاصیت ارتجاعی بسیار بالایی دارد.
اسپندکس با انواع مختلفی از الیاف برای افزایش کشش ترکیب می شود و برای همه چیز از شلوار جین گرفته تا ورزش و جوراب بافی استفاده می شود.
همانطور که می دانید قیمت پارچه مبلی ترکیه ای در بازارهای ایران متفاوت می باشد.
ابریشم. ابریشم یک الیاف طبیعی است که توسط کرم ابریشم، یک حشره، به عنوان ماده ای برای لانه و پیله آنها تولید می شود. ابریشم به عنوان یک ماده به دلیل درخشش و نرمی آن شناخته شده است.
پارچه
این یک ماده فوق‌العاده بادوام و مستحکم با پارچه‌ای زیبا و براق است. ابریشم برای لباس های رسمی، لوازم جانبی، رختخواب، اثاثه یا لوازم داخلی و غیره استفاده می شود.
اسپندکس. اسپندکس که به نام لیکرا یا الاستین نیز شناخته می شود، یک الیاف مصنوعی است که خاصیت ارتجاعی بسیار بالایی دارد.
آیا می توانید به قیمت پارچه لی در سایت های اینترنتی اعتماد نمایید.
اسپندکس با انواع مختلفی از الیاف برای افزایش کشش ترکیب می شود و برای همه چیز از شلوار جین گرفته تا ورزش و جوراب بافی استفاده می شود.
22. جیر. جیر نوعی چرم است که از قسمت زیرین پوست حیوان ساخته می شود و سطحی نرم به آن می دهد. جیر معمولا از پوست بره تهیه می شود، اما از انواع دیگر حیوانات از جمله بز، خوک، گوساله و آهو نیز تهیه می شود.
جیر نرم تر و نازک تر است و به اندازه چرم سنتی و دانه کامل قوی نیست. با این حال، جیر بسیار بادوام است و به دلیل ماهیت نازکی که دارد، انعطاف پذیر است و می توان آن را به راحتی قالب گیری و ساخت. جیر برای کفش، ژاکت و لوازم جانبی مانند کمربند و کیف استفاده می شود.
به علت مناسب بودن قیمت پارچه مبلی مخمل ترک ، این پارچه بسیار طرفدار دارد.
تافته. تافته یک پارچه ترد و ساده است که اغلب از ابریشم ساخته می شود، اما می توان آن را با پلی استر، نایلون، استات یا سایر الیاف مصنوعی نیز بافته کرد. پارچه تافته معمولاً ظاهری براق و براق دارد.
تافته بسته به نوع الیاف استفاده شده و سفتی بافت می تواند از نظر وزن از سبک تا متوسط و میزان شفافیت متفاوت باشد. تافته یک پارچه آستر محبوب است، زیرا جنس آن تزیینی و نرم است و همچنین برای لباس شب و دکور خانه استفاده می شود.
 • منابع:
  1. 28 Types of Fabrics and Their Uses
 • تبلیغات: 
  1. آزمون دانش آموزان یک مدرسه با آزمایش قارچ
  2. نکاتی که باید هنگام خرید مبل به آن دقت کنید
  3. برای دریافت شیر باید در یخچال خود را باز کنید
  4. تهیه پودینگ با استفاده ماشین ظرفشویی