کالای خواب پرنیان دونفره گیاهی برای پوست های حساس به بازار آمد

تشک‌های طبی که سطوح درمانی نیز نامیده می‌شوند، برای کاربرانی طراحی شده‌اند که دارای تحرک کم، بیماری مزمن، ناتوانی، پیری هستند، یا افرادی که مدت طولانی را در رختخواب می‌گذرانند، مانند افرادی که پس از جراحی یا جراحت بهبود می‌یابند.

استفاده از انواع کالای خواب پرنیان دونفره که طبق استاندارد تولید می گردد می تواند به سلامت بدن شما در هنگام استراحت کمک نماید.

بسیاری از تشک های طبی برای پیشگیری و تسکین درد ناشی از زخم فشاری یا زخم بستر و سایر شرایطی که در اثر استفاده از تشک های سنتی ایجاد می شود، طراحی شده اند. تشک های طبی برای پیشگیری یا درمان طراحی شده اند و ممکن است از فوم، فنر داخلی، هوا، ژل یا ترکیبی از این سیستم ها ساخته شوند.

آنها همچنین به عنوان تشک های کاهش فشار، تشک های توزیع مجدد فشار، سطوح درمانی، سطوح حمایتی درمانی، تشک های درمانی، تشک های دارویی، تشک های بیمارستانی، تشک های تخت بیمارستانی، تشک های فوم، تشک های بادی طبی، تشک های مراقبت های بهداشتی، تشک های مراقبت های بهداشتی شناخته می شوند.

تشک های پیشگیری، سطوحی بدون برق هستند که برای مراقبت های خانگی طراحی شده اند. آنها برای بیمارانی که برای مدت طولانی در رختخواب می مانند، اما سابقه زخم بستر یا زخم فشاری یا سایر اشکال شکستگی پوست ندارند، بهترین کار را دارند.

این تشک ها برای غوطه ور شدن و به حداقل رساندن فشار بر روی نواحی پرخطر دارای برآمدگی های استخوانی مانند کتف تیغه های شانه، ساکروم نزدیک استخوان دم و پاشنه ها ساخته شده اند. تشک های پیشگیری همگی دارای پایه فوم هستند.

چگالی فوم در بخش‌های تشک متفاوت است تا میزان فرورفتن بیمار در تخت و میزان بلند شدن تخت در کناره‌ها را کنترل کند.

مناطق پرفشار دارای فوم با چگالی کمتری برای غوطه ور شدن عمیق تر هستند، بنابراین برجستگی های استخوانی می توانند در تشک فرو بروند.

مناطق کم فشار مانند زانو سفت تر هستند. تشک های پیشگیری دارای فوم سفت تری در اطراف مرزها هستند تا از افتادن بیمار به راحتی از تخت جلوگیری کنند و به انتقال ایمن و محکم به داخل و خارج از تخت کمک کنند.

برخی از نمونه‌های تشک‌های پیشگیری عبارتند از Drive Gravity 7، Invacare Solace، Span Geo-Mattress UltraMax و Span Geo-Mattress Max.