فروشگاه آنلاین بهترین پلاستیک دسته دار رنگی

نایلون دسته دار رنگی در عین دوام و مقاومت بالا، در رنگ ها و طرح های مختلف ارائه می شود. فروشگاه اینترنتی ما در خدمت شماست تا بهترین کیسه های پلاستیک را در اختیار شما قرار دهد تا شما نیز از محصولات ما بهرهمند شوید.

در عین حال که تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا محصولاتی که از طریق این سایت به شما ارائه می دهیم از با کیفیت ترین و اصیل ترین جنس ها و مواد مرغوب تهیه شده باشد، اما تلاش خود را نیز به کار بسته ایم تا طرح ها و رنگ های ما نیز گوناگون باشد و تمام سلیقه های شما عزیزان را برای این کار در نظر گرفته ایم.

نمایندگی فروش پلاستیک دسته دار رنگی

پلاستیک های دسته دار رنگی در زندگی ما کاربردهای بسیار زیادی دارند و ما همیشه برای خریدهای روزانه با این گونه پلاستیک ها سر و کار داریم، همچنین فروشگاه های کوچک و بزرگ نیز مشتری ثابت این گونه محصولات هستند.
به همین علت تنوع در طرح و رنگ یکی از شاخصه های اصلی برای انتخاب این گونه پلاستیک ها در کارخانه پلاستیک زیپ دار آرسا پلاست میباشد.

سایزهای نایلون دسته دار رنگی

  1. سایز 47*37 یا 3 کیلویی
  2. سایز 55*45 یا 5 کیلویی
  3. سایز 65*55 یا 7 کیلویی
  4. سایز 75*65 یا 10 کیلویی
  5. سایز 40*30 یا 2 کیلویی
  6. سایز 35*25 یا 1 کیلویی

سایزهای نایلون دسته دار رنگی

قیمت عمده پلاستیک دسته دار رنگی

وجه تمایز محصولات ما نسبت به دیگر محصولات چیست؟

  • خط تولید برتر
  • دقت در تولید
  • استفاده از مواد اولیه مرغوب
  • کیفیت بالا

در کنار تمام مواردی که ذکر شد تلاش شبانه روزی خود را به کار بسته ایم تا بتوانیم همیشه یکی از همراهان همیشگی شما در فروشگاه های بزرگ و کوچک و خرید های روزانه تان باشیم.

قیمت عمده پلاستیک دسته دار رنگی قیمت عمده پلاستیک دسته دار رنگی

فروش اینترنتی پلاستیک دسته دار رنگی

برای تهیه ی پلاستیک فریزر رنگی، به صورت جزئی و کلی می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. ما بهترین و عالی ترین محصولات خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم و امیدوار هستیم که بتوانیم در ارائه ی کیفیت و مرغوبیت همیشه پایدار و مطمئن عمل کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.